Iznīcinot konkurentus
Lander

Lenders - tas ir neliels kosmosa kuģītis, kas paredzēts, lai pārvietotos virs planētas virsmas. Ar lenderu doties tālāk kosmosā nav iespējams - pārāk nelielas ir degvielas rezerves un arī konstrukcija neizturēs garākus ceļojumus.

Spēles darbība risinās tālā nākotnē uz mūsu kaimiņu planētas Marsa. Dzīve rit triju megakorporāciju nežēlīgas konkurences apstākļos. Lai aizsargātu savas intereses un grautu konkurentu biznesu, tiek izmantoti arī bruņoti algotņi. Spēles dalībnieks ir viens no tiem.

Lai sekmīgi tiktu galā ar uzdevumiem, jāprot labi vadīt lidaparātu. Vispirms labāk patrenēties, nekā uzreiz mesties uzdevumu virpulī, jo vadīt lenderu nav joka lieta. Lai pārvietotos, kuģītis jāsagāž slīpi vajadzīgajā virzienā. Viena neveikla kustība, un lenders jau ir ietriecies sienā un sašķīdis gabalu gabalos.

Uzdevumi ir ļoti dažādi. Piemēram, jāaizved krava, jāiekļūst labi apsargātā zonā utt. Kontraktus ar uzdevumu saturu un attiecīgā honorāra lielumu spēles dalībnieks regulāri atrod savā pastkastītē. Honorāri spēlē ir svēta lieta, jo nekas nav par brīvu. Lendera remonts, degviela, munīcija utt. netiek dota par brīvu - par visu jāmaksā. Sakarā ar to pirms došanās uzdevumā par ļaunu nenāk pārbaudīt, vai viss ir savās vietās, kā arī cik daudz munīcijas glabājas kuģī.

Vēl pie uzdevumiem var piebilst, ka lidojošu pretinieku, citu lenderu, nav - tie ir tikai multiplayer režīmā. Taču arī pārējās konkurentu briesmas (raķetes, zenītlielgabali un ložmetēji) spēj pietiekami sarežģīt dzīvi.

Nepieciešams: Pentium 166 (labāk Pentium 233); SVGA (3D akselerators); 32Mb (labāk 64Mb); 4xCD-ROM; Windows 95/98