Drosme pacelties
Flight Simulator 98

Simulatora tipa spēle. Spēles dalībnieks var izmēģināt spēkus lidmašīnas vadīšanā.

Firma MICROSOFT jau labu laiku nodarbojas ar aviosimulatoru izstrādi, gandrīz ik gadu izveidojot jaunu, kurā pilnveidota grafika, lidošanas realitāte utt. Jūsu vērtējumam tiek piedāvāts pēdējais ražojums.

Augstākā pilotāža

Atšķirībā no iepriekšējiem variantiem MICROSOFT FLIGHT SIMULATOR (MSFS 98) piedāvā vairākus jaunus lidaparātu modeļus, no kuriem visinteresantākie ir helikopters BELL 206 un sporta lidmašīna EXTRA 300.

Ja gribat izmēģināt helikopteru, pacelieties nelielā augstumā un apstājieties. Asu izjūtu pārbagātība garantēta. Savukārt vācu sporta lidmašīna EXTRA 300 ļauj veikt visfantastiskākās augstākās pilotāžas figūras ar tādu vieglumu, ka gribas lidot, lidot un lidot, pavisam aizmirstot, ka arī jānolaižas.

Spēles dalībniekam priekšā ir visa pasaule. Pēc izvēles viņš var lidot uz Ņujorku, Maskavu, vai kādu citu vietu. Pavisam tiek piedāvātas 3000 lidostas. Žēl tikai, ka nav Rīga. Ēkas, virs kurām lido spēles dalībnieka lidaparāts, izpildītas trīsdimensiju grafikā, un lidotājs, var aplūkot tās no visām pusēm. Viss attēlots samērā reālistiski, kaut gan, pielidojot tuvāk, automašīnas pilsētas ielās pārvēršas krāsu plankumos. Jācer, ka nākamajā MSFS versijā šī kļūme tiks novērsta. Spēlē ir arī apmācības režīms, kurā lidotājam viss tiek pateikts priekšā.

Galvenais tomēr ir lidojums

Protams, nevar teikt, ka spēlē nebūtu jāveic uzdevumi, bet par veikšanu var gūt vienīgi morālu gandarījumu. Neceriet saņemt ordeņus vai naudas prēmijas.

Visus uzdevumus var sadalīt trīs kategorijās: Flights - lidošana virs pasaules ievērojamākajām vietām, Adventure - pārlidojums no viena punkta uz otru, Challenges - lidmašīnas vadīšana ekstremālos apstākļos. Trešā grupa ir pati grūtākā un prasa no spēles dalībnieka labu lidaparāta pazīšanu.

Spēle ir samērā interesanta, un jācer, ka simulatoru fani to uzņems ar sapratni. Vadīt lidmašīnu nav viegls uzdevums.

Izstrādātājfirma: MICROSOFT
Publicētājfirma: MICROSOFT
Nepieciešamie parametri: 
Dators: PC486DX2/66 (Labāk pentium MMX); Monitors: SVGA; Operatīvā atmiņa: 8Mb; Vieta uz HDD diska: 100Mb; 2xCD-ROM iekārta; Windows 95/NT; Vadība: ar manipulatoru (peli), (labāk ar džoistiku) un klaviatūru, ieteicams izmantot 3D-akseleratoru; Iespējamais skaņas pavadījuma nodrošinājums: Sound Blaster, SBPro, Pro Audio Spectrum; Gravis Ultrasound, Roland LAPC-I/MT-32, General MIDI, Ensanig, ARIA.